15 Aralık 2007

incilere devam :)

yemek yiyoruz. televizyon açık. toysrus ın spiderman ile barbieli reklam filmi çok ilgisini çekiyor. dalıyor. sonra da bana sarılıp " aşk bu aşk " diyor. bu durumda insan kendin nasıl hisseder :))))))))

anneanneyi evine bırakıyoruz. ikisi arabada arkada oturuyor. anneanne yorgun kafasını şöyle bir koltuga yaslıyor. benim bücürü kadının kafasını tutup kaldırıyor : " annianni kak, evdi datarsin" ( evde yatarsın)

teyze kapıdan içeriye geçiyor.
can : bana ne detirdin ?
teyze : aa unuttum
can : olsun anne almıştı !?:))

baba ve oğul puding yiyor. anne içerden sesleniyor, çünkü uyku vakti gelmiş.
anne : bitirdiniz mi ?
can : baba bitiydi. ama ben bitiymek ok .( bitirmek yok= bitirmedim :)

verdiği tepkiler inanılmaz. bu konuda gelişim süper de. başka bir konuda cm cm ilerliyoruz. şu ünlü çiş - kaka meselesi :( adama son model mini bir klozet aldım. hani en sonunda bizlere özenir de kendi de oturur diye. biraz da olsun yardımcı oldu. haftasonundan bu yana evde bez takmamaya çalışıyoruz. ancak adam o kadar inat ve bu konuda o kadar tembel ki oynarken veya yemek yemerken kesinlikle gitmiyor. dün akşam tam 5 kez üstbaş değiştirdim :(( eşofman yetiştiremiyorum. yuvada da arada bir kaçırıyormuş. ama evde iyice kendini bırakıyor. umuyorum kısa sürede çözeriz de ev daha da batmaz :)


HERKESE İYİ BAYRAMLARRRRRRRRRRRR

9 yorum:

Aynur dedi ki...

Bayramlar, insanlar arasindaki karsilikli sevgi ve sayginin perçinlendigi günlerdir. Bayramlar, insanlarin birbirleriyle olan darginliklarini unuttuklari, baristiklari, kardesçe kucaklastiklari günlerdir. Bayramlar,milli ve dini duygularin, inançlarin, örf ve adetlerin uygulanip sergilendigi, bir toplumda millet olma suurunun sekillendigi, kuvvetlendigi günlerdir. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dilegiyle, Kurban Bayraminiz kutlu olsun!


www.aynurdantarifler.blogspot.com

berfin dedi ki...

canım benim sevdiklerinle nice bayramlara.oğulunu da öp yerime.

Tabiat Ana dedi ki...

Sevgili denizanası,
sana ve tüm ailene iyi bayramlar,
bücürbeyi öpüyorum çoooook çok

figen dedi ki...

bişey rica edebilirmiyim .tam o reklamda aşk bu aşk dediğinde oğluşunu yermisin:))alem bu veletler şimdi senin bücürbeyle benim berkay eşit sayılır seninki konuşmayı ilerlettiyse benimkininde çiş sorunu bitti oh ya!(tüm anneler arada çekişirya azıcık çekişelim dedim:))
çiş de kararlı ol sakın altını bağlama, ıslana ıslana kuru durmayı öğreniyorlar,sana kolay gelsin bolce bezin olsun sil dur:)

denizanasi dedi ki...

hoşgeldin aynur...

berfin .. öptüm :)

tabiat ana .. biz de doağayı öpüyoruz:)

figen.. :)) evet o çekişmeleri bilmez miyim. şu tuvalet konusunda yedigim lafın haddi hesabı yok :)

böğürtlengözün annesi dedi ki...

Yerim ben o Can ı, aşk bu he, valla seni bilmem ama ben heralde o öyle yaptığında tek hissedeceğim onu ısırmamak için sıktığım dişlerimin acısı olurdu heralde :)Yeni versiyon çocuklar süper ya, Allah analarına babalarına bağışlasın...

Nihan dedi ki...

Ay Nazlı bana aşk bu aşk diye gelip sarılsa oracıkta eririm herhalde. Bu ufaklıklar annelerin kalbinin nasıl çalınacağını çok iyi biliyorlar.
Bu arada geçmiş bayramınızı ve de gelecek yeni yılınızı da kutlamak isterim.
Bana bıraktığın yorumu da aldım. Cevabım "iç güveysinden hallice".
Öptüm çok.

fikriminincegülü dedi ki...

:))))) Ayrıca da damacanadan at fikrine bayıldım. Maşallah ya. Umarım en kısa zamanda çiş mevzuunu da çözersiniz. Ya da takma kafana. Bak koca koca insanlar sahnede bile kaçırıyorlar altına. Parmak kadar bebe kaçırmış çok mu?:))

denizanasi dedi ki...

BÖĞÜRTLENGÖZÜN ANNESİ.. yeni versiyon :)) evet bu tam doğru tanımlama oldu:)

nihan .. valla biz de dogru mu anladık diye önce birbirimize baktık. sonra da yumuldum adama :) insan erimez mi:)

fikriminincegülü.. çiş mevzusunu sanırım çözdük. pek yapmıyor. ama hijyen konusunda henüz ilk günkü gibiyiz :) el pipi. çişli tuv. kağıtlarında :)) sürekli el yıkıyoruz..