26 Kasım 2008

sobemm..sevgili figenin haftalar öncesi sobesini ancak cevap yazabiliyorum. fotograf makinam goncam ile birlikte çin yollarında seyahat ettiğinden ancak resim çekebildim :)

ilk önce çantam, ya da minik bavulum mu desem :)

tüm annelerin kaderi sanırım bu koca çantaları taşımak. oldum olası her gün çanta değiştirenlerden olamadım. bu konuda çok üşengeçimdir. o yüzden 3 sene önce bu çantayı aldım ve hala canı çıkmış bir şekilde kullanıyorum. içindekilere gelince :
- elbette vazgeçilmez cüzdan..

-ev,araba ve şimdi de ofisin anahtarları..

-cep telefonu..

-deodrant..

-ıslak mendil ve kağıt medil..

-kolonya ve temizleme jeli..

-not defterim ve kalemler..

-can beyin oyuncakları ..

-el kremi..

-gözlük..

- yeni yeni kullanmayı öğrendiğim mp3 player

ve elbette olmazsa olmaz fotograf makinası...

ayrıca bu bez torba da can beyin minik bavuludur:) her zaman çok terleyen bir çocuk oldugundan en yakın yere de gitsek yanımda mutlaka bir kat çamaşır bulundururum. ayrıca mutlaka sataralık ( salatalık:) ), avuç (havuç:) ), sakız ve bisküvi de bulunur bu torbada.

2. sobe konusu ise neden blog yazmam sorusuydu...
aslında bunu şu yazımda belirtmiştim ... önceleri sıkı bir okuyucu olarak girdiğim bloglar alemine kendi halinde bir yazar olarak devam ediyorum...:)
genelde sobeler konusunda hep sonuncu olduğum için pek devam ettiremezdim. ama bu defa sevgili nihan'a paslıyorum bu sobeyi :)

4 yorum:

figen dedi ki...

teşekkürler yanıtladığın için benzermiş işte çantalarrr .bende berkayla gittiğim yerlere ona ayrı çantayla giderim ek kıyafetle:)ve bizdede sayatayık eksik olmaz!!

AYSUN dedi ki...

Ahha ben çok memnunum bu koca çantaları taşımaktan:) Eee ek bir poşet taşımaya gerek kalmıyor bu şekilde:P

уαѕємiη dedi ki...

iyiki yazıyorsun bloğunu da çantalar da dökülmüş ortaya ne hoşş :))) büyük çanta taşımak avantajlı oluyor ya :)) bölesi daha ii kanımca ;)

sevgiler canım

Nihan dedi ki...

Gördüm Denizciğim sobeni, ilk fırsatta yazacağım.