16 Ocak 2007

yine..

hastayız. bir türlü toparlanamıyoruz. üstelik bu defa ben de yorgan döşek yatıyorum. anneanne gelip ikimize bakıyor. o olmasa ne yapardık bilmiyorum. oysa bu yılın başıyla birlikte hergün buraya yazmaya karar vermiştim. boyle ara verince de yazmak istedigim konular da birbirine giriyor ve hevesim kalmıyor.
yılbaşı ve bayram sıradan bir şekilde geçti. farklı olarak bayramın 2. günü darıca hayvanat bahçesine gidelim dedik. bücür bey görmese de birçok hayvanı tanıyor ve seslerini taklid ediyor. ilgisini çekeceğini düşündük. kimi zaman çekti de . ama birçok hayvana ilgi göstermedi. çok huysuzdu. uykusu geldi. devamlı kucak istedi. ilgi gösterdiği tek hayvan ise tavsan oldu :) biz de ısrarla o pis kokuların içinde onu mutlu etmeye çalıştık. evet çok kötü kokuyordu. hayvanlar çok pis ve bakımsızdılar. kafesleri o keza. yazık olmuş buraya.
tatil dönüşü günlük mesaimiz başladı. bücür bey oyun grubuna devam etti. ben de ev hanımlığına. yani modern hapis hayatıma. evet resmen kendimi dört duvar arasına hapsedilmiş hissediyorum. bücür beyin düzeni bozulmasın diye de çok farklı birşeyler yapamıyorum. ne gündüz ne de gece. çalışmayı sosyal olmak adına o kadar çok özledim ki. ama biliyorum ki , çalışmaya başlarsam da bücür beyi deli gibi özleyeceğim. herşeyi öylesine oluruna bıraktım ki bu bana çok acı veriyor. hayatım elimden kayıp gidiyor.

6 yorum:

böğürtlengözün annesi dedi ki...

Geçmiş olsun öncelikle sizlere.Malesef bizde bir türlü hastalıktan kurtulamıyoruz.Neyse yinede en büyük hastalığımız bu olsun..

ciceklibahce dedi ki...

Geçmiş olsun:) Kış geldimi hastalıklar bitmiyor malesef!!
Aşağıdaki fotoğrafı görünce dedim yanlız değilim:) Valla bizim evde farklı değil:) Toplayamıyorum çoğu zaman! 2 dakika sonra gene aynı oluyor:)

kurunane dedi ki...

geçmiş olsun.

bu ev bana çok tanıdık geldi, sanki benim evim:)

cenebaz dedi ki...

Çok geçmiş olsun. Maalesef kış geldimi, başlıyor hastalıklar da.

Ayçiçeği dedi ki...

Merhaba:)
Ben burası yerine bir alt postuna bırakmışım yorumumu :))

denizanasi dedi ki...

geçmiş olsu dilekleri için çok teşekkürler.. biraz toparlandık. bücür beye en sonunda zatürre aşısını da yaptırdık. umuyorum bundan sonra biraz daha az hasta olacagız.