4 Ocak 2009

dayanamadım sonunda..

yılbaşında anneanne bizdeydi ve yılbaşı ertesi de "size bir kac gün izin veriyorum diyerekten" torununu da alıp yanında gitti :) valla ne diyeyim iyi de oldu. çünkü epeydir sabah yedide kalkıp ( cünkü kurulmuş saat gibi en geç saat 7.20 de kalkar benim minik canavar :)) gece saat 1 lerde yatmak ya da tam tersi onunla birlikte erkenden uyuyakalmaktan çok yorulmuştum.

cuma, cumartesi ve yarım bir pazarım vardı :)

cuma günü ilk işim kuaföre gidip saçlarımı kısacık kestirdim. dökülme maalesef su sıralar herkeste oldugu gibi bende de inanılmaz boyutta. gecenlerde bir programda gördüğüm bir herbalistin yaptığı ve tümüyle doğal olduğunu soylediği 7 adımlık bir şampuan/losyonun fiyatını sordum. 190 tl fiyat duyunca alınacaklar listesinin en altlarına indi.

ne yapayım ne yapayım diye düşünürken sinemaya gitmeye karar verdim. fazla seçenek de olmadığından "ıssız adam" ı tercih ettim. e ben kusur kalmıştım değil mi :)

açıkcası hayal kırıklığına uğradım. aslında içerik çok doğruydu. zamane ilişkilerini süper yansıtıyordu. ama öyle dahi olsa sonuç olarak 1-1.5 aylık bir ilişki bu denli derinleşmez, derinleşse bile bu denli çabuk bitmez. yani en azında alper karakterli bir erkek ada gibi bir fıstığı asla bu kadar çabuk bırakmaz. onu tüketir ve ondan sonra bırakır. diye düşünüyorum...daha da önemlisi ilk geceden olan o "muhabbet" sonucunda ada gibi bir karakter onun yüzüne bakmazdı ya da bakmamalıydı bile.

ancak filmin görüntüleri ve bu görüntülere eşlik eden müziklerin seçimi gerçekten de muhteşemdi !!!

gerçi herkes çok ağladığından bahsetmişti, ama ben de dahil olmak üzere salondaki bir allahın kulu bu filmde ağlamadı. acaba doğru bir filme mi gittim ben :)

dip not : bu arada dexterin 3. sezon bölümlerini izledim. yine bir kere daha hayran oldum bu adama ya :)))

9 yorum:

Turkuaz Deniz dedi ki...

Ne guzel biz de bırakacak birilerini bulsak neler yapardık neler! SINEMA evet! Kesinlikle! Yıllar oldu gitmeyeli! Pardon:) Madagaskar 2 sayılmıyor di mi:)

denizanasi dedi ki...

valla ben de zaten senede 1 kere falan gidiyorum artik .. ben bekarkene haftada 1 hatta 2 bile olurdu...

Tabiat Ana dedi ki...

doğru filmdeymişsin bende hiç ağlamadım sadece son kısımda yastığı koklayıp bir insanın kokusu hiç mi değişmez dediya ada orda çok hüzünlendim(ordada hep koklayarak sevdiğim anannem aklıma geldide ondan) onun dışında müzikler süperdi bencede.
Saçlarını güle güle kullan.Ne iyi olmuş ama bu soğuklarda bere artık şart sanırım :)

dexter'a gelince bende bayılıyorum en iyi kötü adama ama uzun zamandır seyredemedim özendim yafu :)
sevgiler...

๑ஐDuhαஐ๑ dedi ki...

Bendde şu saç renginden kurtulmak için can atıyorum. Hamilelik öncesi kuaförde zaman geçirmekten nefret ederdim. Şimdi özledim bile ..

figen dedi ki...

ben hala gidemedim yanarımda yanarım:)kısa saç bana gitmiyor ama çokda severim sana güle güle kullan diyorum..oğlandan arada kurtulmak süper bişi ben anneannenin yatağına yolladım bayram ediyorum 3-4 gündür:)

denizanasi dedi ki...

tabiat ana.. ben de o sahnede tipik nevresim takıntıma uygun düşündüm. " nası yani.. ne zamandır yıkanmıyor o nevresim " :)))))

duhan.. dogru o dönemde benim de saclarım kendi rengine gelmişti. aslında iyi de olmuştu. uzun süre kendi renginde bırakmıştım.

figen..ee işte gitsene sen de fırsat bu fırsat :)

Nihan dedi ki...

İlahi, nasıl yani ne zamandır yıkanmıyor o nevresim yorumu oldurdu beni. Gitmedim Issız Adama gitmeyecegim de, zaten ben Babam ve Oglumu da sevmemistim. Aglamıstım evet ama bence film kotu idi. Bu arada benim de su son sac faciami duzeltmek icin artik kuafore gitmem gerekiyor.

denizanasi dedi ki...

nihan.. valla elimde değildi.. ilk aklıma o geldi :))
ıssız adama aslında ben caml hünal için gittim :))) herkesin aksine çağan ırmak adına değil. bu adamda beni fena çeken bir soğukluk, umursamazlık, hatta bir küstahlık var.. ne garibim değil mi:)

Ömür Öztaş dedi ki...

Eşimle birlikte yalnızca anne, bebek ve çocuk ürünlerine özel indirim fırsatlarını yayınlayan yeni bir web sitesi olan www.cocukindirimi.com oluşturduk incelemenizi tavsiye ederim, sizin için de uygun indirimli ürün ve fırsatlar olabilir. Belki de bu şampuan için toplu alımda fiyat indirimi sağlayabiliriz.