13 Ocak 2009

nacizane öneriler :)

can' a kitap almayı çok seviyorum. belki benim annem bana bunu yapmadığı ve kendi kitaplarımı kendim seçtiğim için çok özeniyorum. özellikle de görerek, okuyarak yapmayı tercih ediyorum. ama maalesef her türlü çocuk kitabını birarada bulabileceğim bir kitabevine henüz rastlamadım. tam olarak yaş aralığını veya detaylarını yeterli bulmasam da internetten de sipariş verdim, ki bazıları da korktuğum gibi yaş aralığına uygun gelmedi. bundan dolayı aşağıdaki siteye rastgeldiğimde çok mutlu oldum. çünkü tümüyle sadece çocuk kitapları üzerine:) henüz detaylı dalıp inceleyemedim. ancak çok yararlı olacağına eminim.

http://www.kipitap.com/
bunun dışında bizim 2 favori dergiyi takip ediyoruz...


meraklı minik - tübitak yayınları ( sevgili pino ile tanışmıştım bu dergiyle. şimdi vazgeçilmez oldu.)


anaokulu dergisi - boyut yayın grubu

favori kitaplarımız ise şu sıralar şunlar :


5 yorum:

figen dedi ki...

tavsiyeye çok teşekkürler hemen bakıcam biz burda çocuk kitapları satan yaşlı bir amcanın dükkanını bulmuştuk süperdi neler neler aldık ama malesef berkayda kitap okutma huyu yok kendi okuyor aklınca ben uğraşıp duruyorum sevdirmeye..dergilerden meraklı minik bizimde favorimiz..

Selma dedi ki...

Bu site çok iyi oldu. Bende Rize'de çocuk kitabı bulamıyorum. Bulsamda dehşet fiyatlarda oluyor. Genelde internetten morpa yayıncılığın kitaplarını sipariş ediyorum. O da her zaman istediğim gibi olmuyor.İnceleyelim bakalım

lemanice dedi ki...

merhaba canım.
ziyaretine teşekkür dedrim gene gel.bende gelcem.bu arada bende çocuklarıma kitap almaya bayılıyorum.bu gün bile aldım bitane.sevgiler.

denizanasi dedi ki...

figen.. ben de çok isterdim oyle bir yer.. çok aradım ama maalesef..

selma... hoşgeldin .. evet özellikle uzak yerler için ideal :)

lemanice.. kitap kadar güzel birşey var mı :)

Pino dedi ki...

Şubat sayımız muhteşem olacak:) Konusu sürprizzz:)))
çok teşekkürler tanıttığın için denizanacığım dergimizi:D