13 Temmuz 2008

ikea.. büyüklerin cenneti, küçüklerin eziyeti

daha önceki gidişlerimizde can'ı yanımıza almamıştık. bu sefer Meydan alışveriş merkezini de ziyaret edelim dediğimiz için onu da yanımıza aldık. yol çok şaşırtıcı derecede boştu ve köprüyü çok rahat geçtik.Meydan düşündüğümden daha basit geldi. ben daha fazla hareket beklemiştim. çocuklar için de sadece iki alet vardı. tren ve ufak bir atlıkarınca. e tabii ki can bey her ikisini de denedi:)
anneanne ve torun atlıkarınca sırası beklerken :satranç taşları itina ile düzenlenir :)
sonrasında ikeaya geçtik. tanrım o ne kalabalıktı öyle. can bey de oturduğu yerden eline geçirebildiği herşeyi poşete atıyor, arkasından da biz geri çıkarıyorduk. hele ki çocuk bölümüne gelince kendinden geçti. örnek odaları karıştırdı. yere dökülen oyuncakları topladı ( keşke bunu odasında da yapsa ). gördüğü tüm oyuncak paketlerini alışveriş poşetine attı.

bu kadar hareket sonrasında çoook yoruldu ve kendine hemen dinlenecek yer buldu :)

bu kadar koşturma ve telaş sonrası biraz da şu ünlü köftesinden tadalım dedik. ama ne mümkün. o kadar kalabalıktı ki, sadece can'a birseyler alıp çıktık. nerdeyse oturacak yer bile bulmak imkansızdı. biz de 3 saatlik yorgunluk ve koca koca birkac poşet ile geri döndük:)

3 yorum:

Mısır Patlağı :) dedi ki...

Terlikleride nasıl fırlatıp atmış öle biri ters biri düz : ))))

Dinlenecek bir yer bulmuş ya Akıllım benimm sevgiler...

uçan talhanın annesi dedi ki...

:D zeki bu çocuk nasıl da rahat yer bulmuş öyle :D
şu köfteyi ben de çok merak ediyorum.

denizanasi dedi ki...

mısır patlağı.. evet aynen öyle oldu.. terlikleri fırlattığı gibi yataga daldı:)

ucan talhanın annesi.. köftenin tadı gercekten cok guzel. porsiyonu kocaman ve cok ucuz.. çevrede oturanlar sırf oraya yemek yemeye gidiyorlarmış.